KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8135842
nr 813 5842
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Akvarell, Lena A Linderholm (f. 1947), signerad, motivets mått: 28x24
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 11 mars 2013
kl 20:56:50
700 kr
800 kr
900 kr
1.200 kr
1.100 kr
1.300 kr
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm